Bloğumuz

Kocaeli Çiçek Teslimatı

• Siparişlerinizi web sitemizden ya da telefonla gün içinde verebilirsiniz. Ödemeyi havale-EFT, olarak banka hesaplarımıza yapabilirsiniz. Ödemesi gelmeyen siparişler işleme alınmamaktadır.

Kocaeli çiçek siparişlerinizin teslimatı tercihinize göre 10-13, 13-16 ve 16-19 saatleri arasında yapılmaktadır. Özel günlerde (Anneler Günü, Sevgililer Günü)çiçek teslimatları öğleden önce ve öğleden sonra yapılmaktadır.

Kocaeli Çiçek Teslimatı

Kocaeli Çiçek Teslimatı  Siparişinizin durumunu sipariş takip numaranız aracılığıyla görebilirsiniz. Siparişiniz kabul edildiği ve teslim edildiğine dair bilgiler bildirmiş olduğunuz mail adresinize gönderilmektedir.

• Verdiğiniz siparişlerde adresin eksik olması, alıcı kişinin telefon numarasının olmaması, gidecek yer iş yeri ise firma unvanı ve bölümün eksik olması durumunda sorunlar yaşanabilmektedir. Bunları engellemek için bilgileri eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

• Verdiğiniz siparişlerde değişiklik için siparişin hazırlanmaması ve yola çıkmamış olması şarttır. Kocaeli çiçek siparişlerinizde size bilgi verilmeden de bayimizin elinde bulunan malzemeye göre değişiklik yapılabilir. Kare cam vazo yerine silindir cam vazo gönderilebilir. Mevsimde bulunmayan çiçeklerin yerine o dönem için stokta bulunan çiçekler gönderilebilir. Çiçek dizaynlarında vermiş olduğunuz bölgeye göre dizayn da farklılıklar olabilir.

• Siparişinizin teslimatı öncelikle alıcının kendisine yapılmaktadır fakat alıcının olmadığı durumlarda apartman görevlisi, iş arkadaşları, komşusu, otel resepsiyonları, güvenlik görevlisi, danışma gibi bölümlere teslimat yapılmaktadır.

Çiçek teslimatı sırasında eğer alıcı gönderdiğiniz çiçeği hiçbir şekilde kabul etmiyorsa firmamız sorumluluk kabul etmemektedir ve ödemenizin iadesi söz konusu değildir.

• İzmit çiçek siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz saat aralığında yapılmaktadır.

Çiçek siparişi konusunda bir anlaşmazlık olursa hesabınıza ödemeniz yaptığınız tutar kadar iade edilir. İade işlemi kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde aynı gün, havale-EFT için 1 (bir) iş gününde yapılmaktadır. İade işleminin yapılması için çiçeğin teslim edilmemiş ve hazırlanmamış olması gerekmektedir.

Editor

KOCAELİ ÇİÇEK SERVİSİ VE ÇİÇEKÇİLİK HİZMETLERİ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
google-site-verification: googleea1a02270bd822ab.html