Bloğumuz

Hisleri ifadenin en güzel yolu: ÇİÇEK

14 Şubat… Birbirini ‘çok sevenlerin’ ve ‘hep sevecek olanların’ günü. Onu kadar çok sevdiğinizi biliyor olsa da, hislerinizin en güzel tercümanı rengarenk çiçekler olacaktır. Ama dikkat! Seçeceğiniz çiçeğin anlamı çok önemli!.

Hisleri ifadenin en güzel yolu: ÇİÇEK

Hisleri ifadenin en güzel yolu: ÇİÇEK Sevgililer Günü’nün en güzel, en sade ve en anlamlı hediyelerinden biridir çiçek. Kimi zaman pahalı bir hediyeden daha değerli, kimi zaman ise söylenmesi zor olan aşk sözcüklerine bedeldir… Kırmızı, pembe, mor, beyaz ve sayılamayacak kadar renk… Tüm duygulara tercüman olan çiçekler, bir defa daha Sevgililer Günü’nün en unutulmaz hediyeleri arasına girecek. Sevgilinize hislerinizi nasıl ifade edeceğinizi hiç düşünmeyin. Bırakın çiçekler duygularınızı anlatsın… Çingülü ile sevgilinize çok zarif ve güzel olduğunu, kırmızı bir lale ile aşkınızı itiraf etmeyi ve bir orkide ile ona çok özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Sevginizi ifade etmek için hediye ettiğiniz çiçeğin anlamını bilmek, aslında büyük önem taşıyor. Örneğin ona olan sevginizi sarı güller yoluyla anlatmaya çalışırsanız her şeyi berbat edebilirsiniz. Karşı taraf sizin ondan nazik bir biçimde ayrılmak istediğini düşünebilir….

Eski sevgiliye fulya
Eski sevgilinize onunla tekrar görüşmek istediğinizi anlatmanın yolu bir buket fulyadan geçiyor. Çünkü fulya, ‘geri dön’ anlamına geliyor. Yakın arkadaşlarınıza sakın kırmızı gül vermeyin, aksi taktirde duygularınız yanlış anlaşılabilir. Bu durumda en iyisi pembe gül olacaktır. Tabii ki aşkın tek ifadesi kırmızı gül değildir. Örneğin onu şaşırtmak için bir buket ayçiçeği gönderebilirsiniz. Ya da şık bir gardenya buketi ile aşkınızı ona ifade edebilirsiniz…

Editor

KOCAELİ ÇİÇEK SERVİSİ VE ÇİÇEKÇİLİK HİZMETLERİ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
google-site-verification: googleea1a02270bd822ab.html