Bloğumuz

ÇİÇEK KOKULU PARFÜMLER

ÇİÇEK KOKULU PARFÜMLER

Dior’un bu kokusu, üst notalarında çiçek kokusuna yer verirken alt noktalarında ise vanilya ve bergamot gibi odunumsu kokulara da yer veriyor. Bu zengin birleşim, yazın bile ağır kokulardan vazgeçmeyenler için birebir.

Mandalina, limon yaprakları, kavun ve frezya gibi egzotik kokuları içinde barındıran bu parfüm hem kadın hem erkekler için ideal bir tercih olabilir. Unisex bu parfüm sizi meyve kokularıyla ferahlatacak.
Canlandırıcı bu parfüm nilüfer, nergis, papatya çiçekleri gibi aromaları içinde bulunduruyor. Çiçek kokuları favorinizse düşünmeden alabileceğiniz bir yaz parfümü.


Kalıcılığı ve tazeliğiyle kendinden çokça bahsettiren bu koku, yazın hem uzun süre dayanıklılık sağlıyor hem de canlandırıcı etki yaratıyor
Jennifer Lopez’in tasarladığı bu parfüm üst tonlarda portakal kokularına yer verirken alt tonlarda ise vanilyalı bir etki bırakıyor. Kokusu kadar, ışıklı şişesi de dikkat çekiyor.
Private Collection’ın en yeni üyesi, kakule gibi baharatlı kokularla yasemin gibi çiçek kokularını birleştirebilir harika bir parfüm. İçindeki hindistan cevizi yağı aroması plaja gidip güneş banyosu yapma isteğinizi ortaya çıkarıyor. Bu yaz başınızı döndürecek.
Ahududu, çikolata ve vanilya üçlüsünün mükemmel birleşimi olan Selena Gomez imzalı bu parfüm, biraz daha ağır kokular sevenler için ideal.

Editor

KOCAELİ ÇİÇEK SERVİSİ VE ÇİÇEKÇİLİK HİZMETLERİ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
google-site-verification: googleea1a02270bd822ab.html